info@sloveskykatalog.sk
 

Naše služby


zápis do firemného katalógu na www.slovenskykatalog.sk
možnosť vložiť logo spoločnosti
vloženie a prezentácia produktov Vašej spoločnosti
fotogaléria Vašej spoločnost
firemné údaje (telefóny, zelené linky, zameranie firmy a ďalšie...)
vyhľadávanie Vašej spoločnosti v katalógu podľa kľúčových slov
Celoštátne umiestnenie
Krajské umiestnenie

bannerová reklama


Banner je obrázok alebo animácia s možnosťou rôznych efektov – textových, zvukových, svetelných. Bannerová reklama je grafická forma propagácie prostredníctvom bannera. Reklamný banner umožňuje zároveň preklik na web stránku inzerujúcej spoločnosti. Bannerová reklama prostredníctvom obrázkov a animácií ovplyvňuje pocity kupujúcich. A keďže každá kúpa je hlavne pocitová záležitosť, bannerová reklama je vhodným priestorom na vyvolanie emócií a podnietenie kúpy.

Typy bannerov, ktoré pre Vás vytvoríme:

  • Obrázkové bannery
  • Animované bannery
  • Interaktívne bannery

Neobmedzený dosah
Vďaka katalógu slovenskykatalog.sk sa o Vašej firme môžu dozvedieť státisíce ľudí na Slovensku. Firemná web stránka už nestačí
Dnes už nestačí mať len samotnú firemnú web stránku. Na to, aby sa nestratila v záplave iných stránok ju treba kvalitne spropagovať.

Okrem priamej propagácie Vašej firmy, produktov a služieb Vám katalóg slovenskykatalog.sk zabezpečí aj nepriamu propagáciu. Údaje v katalógu sú totiž zindexované vo všetkých významných vyhľadávačoch (Google, Yahoo, Bing...). Je preto vysoko pravdepodobné, že sa výrazne zlepší pozícia aj Vašej firmy v týchto vyhľadávačoch, čím môžete získať ďalších klientov.